Daikin Duo split 2MXS50H Emura Wit 2,5+3,5kW

Vorige Artikel 120 van 127 Volgende
€ 2.999,00 (inclusief 21% BTW)

Daikin Multisplit 2MXS50H Emura Wit  2,5+3,5kW

Deze set bestaat uit een buitendeel de 2MXS50H en twee Emura binnendelen met 2,5 en 3,5kW koelcapaciteit.

Deze set bestaat uit een buitendeel de 2MXS50H, een Emura binnendeel 3,5kW en een binnendeel de FTXS20K 2,0kW. Deze Multi-split set heeft energielabel A++/A+

Daikin split- en multisplit-airconditioners

De uiterst efficiënte split- en multisplit-airconditioners van Daikin bieden superieure stijl, prestatie en flexibiliteit, en leveren tegelijkertijd een optimale energie-efficiëntie, voor een lagere CO2-emissie en lagere energiekosten.

Multisplit-airconditioners

  • Ideaal voor meerdere kamers, met individuele bediening van elke binnenunit
  • Tot negen binnenunits kunnen worden aangesloten op één buitenunit
  • Combineer binnenunits van verschillende stijlen en groottes in elke kamer, om een perfecte oplossing voor uw woning te creëren.

Flexibele installatie

De split- en multisplit-airconditioners van Daikin zijn geschikt voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten. De compacte buitenunits vereisen weinig ruimte en vermits het systeem modulair is opgebouwd, kunnen op een latere datum extra units worden bijgevoegd. Wanneer oude systemen met R-22-koelmiddel worden vervangen, is het eventueel zelfs mogelijk om de koperleidingen te hergebruiken.

Bekroonde binnenunits

De binnenunits van Daikin zijn bekroonde designs die perfect passen in eigentijdse interieurs. Een brede reeks wand-, vloer- of plafondgemonteerde units is beschikbaar, om de juiste optie te kunnen bieden voor elke ruimte.

De nieuwe Daikin Emura ll is een toonbeeld van moderne klimaatregeling. Zo stijlvol vormgegeven dat hij een aanwinst voor elk modern interieur. En achter dit strakke, aerodynamische design bevindt zich veel innovatieve technologie.

Design is alles. Het is het ontwerpen van een gestroomlijnde, elegante klimaatregeling met een opvallende look. Het is ook de bewuste keuze voor een intelligente technologie die op elk moment van de dag voor een comfortabel binnenklimaat zorgt.

De Daikin Emura ll is het resultaat van jarenlang onderzoek naar hoogwaardige klimaatregelingssystemen voor Europese interieurs. De eerste Daikin Emura werd in 2010 op de markt gebracht: een design airconditioner die het begrip klimaatregeling in de Europese binnenhuisarchitectuur naar een volledig nieuw niveau tilde. De nieuwe generatie is nóg functioneler, waardoor die naadloos aansluit op de eigen Europese architectuur en de Europese technische standaarden en normen.

Net als de meeste ingenieus ontworpen voorwerpen ziet de Daikin Emura warmtepomp voor wandmontage er onwaarschijnlijk eenvoudig uit. Het is haast niet te geloven dat deze mooie unit in zijn strakke behuizing - mat kristalwit of met aluminium look - zoveel geavanceerde technologie herbergt. De Daikin Emura zorgt niet alleen voor koeling, verwarming en ontvochtiging, maar combineert bovendien een strak design met een extreme energiezuinigheid en gebruiksvriendelijkheid. Deze unit brengt een vleugje verfijning en stijl in uw interieur. 

Het design van de Daikin Emura blinkt uit in eenvoud, met vloeiende lijnen  en lamellen netjes weggewerkt aan de bovenkant. De unit heeft meer weg van een stijlvol meubelstuk dan een huishoudelijk apparaat. Nooit eerder werd zo veel aandacht besteed aan het ontwerp en de afwerking van een airconditioner, waarbij de functionaliteit uiteraard niet uit het oog verloren is. Bij de Daikin Emura gaan stijlvol design, gebruiksvriendelijkheid én energie-efficiëntie hand in hand, waardoor het een verrijking is voor elke woon/slaap comfort of werkruimte. 

FTXG-LW / MXS-H

FTXG-LW

 FTXG20LV1BWFTXG25LV1BWFTXG35LV1BWFTXG50LV1BW
UnitKleurWitWitWitWit
AfmetingenUnitHmm303303303303
  Bmm998998998998
  Dmm212212212212
GewichtUnitkg12121212
VentilatorLuchthoeveelheidKoelenHoogm³/min8.98.910.910.9
   Nom.m³/min6.66.67.88.9
   Laagm³/min4.44.44.86.8
   Fluisterstille werkingm³/min2.62.62.93.6
  VerwarmenHoogm³/min10.211.012.412.6
   Nom.m³/min8.48.69.610.5
   Laagm³/min6.36.36.98.1
   Fluisterstille werkingm³/min3.83.84.15.0
GeluidsvermogenniveauKoelendBA54545960
 VerwarmendBA56565960
Geluidsdrukniveau op 1mKoelenHoogdBA38384546
  Nom.dBA32323440
  LaagdBA25252635
  Fluisterstille werkingdBA19192032
 VerwarmenHoogdBA40414547
  Nom.dBA34343741
  LaagdBA28282935
  Fluisterstille werkingdBA19192032
KoelleidingmatenVloeistof mm6.356.356.356.35
 Gas mm9.59.59.512.7
 Afvoer18181818
Standaard-accessoiresOnderdeelMontagehandleidingMontagehandleidingMontagehandleidingMontagehandleiding
 Hoeveelheid1111
 OnderdeelBedieningshandleidingBedieningshandleidingBedieningshandleidingBedieningshandleiding
 Hoeveelheid1111
 OnderdeelInfrarood-afstandsbedieningInfrarood-afstandsbedieningInfrarood-afstandsbedieningInfrarood-afstandsbediening
 Hoeveelheid1111
 OnderdeelBatterijenBatterijenBatterijenBatterijen
 Hoeveelheid2222
 OnderdeelAfstandsbedieningshouderAfstandsbedieningshouderAfstandsbedieningshouderAfstandsbedieningshouder
 Hoeveelheid1111
 OnderdeelMontageplaatMontageplaatMontageplaatMontageplaat
 Hoeveelheid1111
 OnderdeelMontageschroeven binnenunitMontageschroeven binnenunitMontageschroeven binnenunitMontageschroeven binnenunit
 Hoeveelheid2222
 OnderdeelFotokatalytisch luchtzuiveringsfilter uit titaniumapatietFotokatalytisch luchtzuiveringsfilter uit titaniumapatietFotokatalytisch luchtzuiveringsfilter uit titaniumapatietFotokatalytisch luchtzuiveringsfilter uit titaniumapatiet
 Hoeveelheid2222
 OnderdeelSchroefdekselSchroefdekselSchroefdekselSchroefdeksel
 Hoeveelheid2222
SpanningsvormNaamV1V1V1V1
 Fase1~1~1~1~
 FrequentieHz50505050
 SpanningV220-240220-240220-240220-240
OpmerkingenSL: de geluidsarme instelling van de ventilator van de luchtcirculatieSL: de geluidsarme instelling van de ventilator van de luchtcirculatieSL: de geluidsarme instelling van de ventilator van de luchtcirculatieSL: de geluidsarme instelling van de ventilator van de luchtcirculatie
 Wanneer aangesloten op een multisysteem buitenunit, raadpleeg dan de karakteristieken van de multibuitenunit die aangesloten moet worden.Wanneer aangesloten op een multisysteem buitenunit, raadpleeg dan de karakteristieken van de multibuitenunit die aangesloten moet worden.Wanneer aangesloten op een multisysteem buitenunit, raadpleeg dan de karakteristieken van de multibuitenunit die aangesloten moet worden.Wanneer aangesloten op een multisysteem buitenunit, raadpleeg dan de karakteristieken van de multibuitenunit die aangesloten moet worden.
 220V220V220V220V
 230V230V230V230V
 240V240V240V240V

 

MXS-H

 2MXS40H2V1B2MXS40H3V1B2MXS50H2V1B2MXS50H3V1B
AfmetingenUnitHmm550550550550
  Bmm765765765765
  Dmm285285285285
GewichtUnitkg38384242
CompressorTypeHermetisch gesloten swingcompressorHermetisch gesloten swingcompressorHermetisch gesloten swingcompressorHermetisch gesloten swingcompressor
WerkingsbereikKoelenMax. °CDB10101010
    °CDB46464646
 VerwarmenMax. °CWB-15-15-15-15
    °CWB15.51815.518
GeluidsvermogenniveauKoelendBA62626363
Geluidsdrukniveau op 1mKoelenNom.dBA47474848
 VerwarmenNom.dBA48485050
KoudemiddelTypeR-410AR-410AR-410AR-410A
KoelleidingmatenAdditionele vulling (handmatig)kg/m0,02 (voor leidinglengte van meer dan 20 m)0,02 (voor leidinglengte van meer dan 20 m)0,02 (voor leidinglengte van meer dan 20 m)0,02 (voor leidinglengte van meer dan 20 m)
 HoogteverschilMax. m15151515
  IU - IUMax.m7.57.57.57.5
 Totale leidinglengteSysteemWerkelijkm30303030
Standaard-accessoiresOnderdeelMontagehandleidingMontagehandleidingMontagehandleidingMontagehandleiding
 Hoeveelheid1111
 OnderdeelZakje schroevenZakje schroevenZakje schroevenZakje schroeven
 Hoeveelheid1111
 OnderdeelAftapplugAftapplugAftapplugAftapplug
 Hoeveelheid1111
SpanningsvormFase1~1~1~1~
 FrequentieHz50505050
 SpanningV220-240220-240220-240220-240

 

 

© 2014 - 2018 koelklimaattechniekwebshop | sitemap | rss
Deze website maakt gebruik van cookies. Accepteren Meer informatie
Wat is een cookie? Een cookie is een klein tekstbestand dat bij je bezoek aan een website naar je computer wordt gestuurd. Zowel deze website als andere partijen kunnen cookies plaatsen. Waar worden cookies voor gebruikt? Deze website gebruikt cookies om het gebruiksgemak en de prestaties van de website te verbeteren. Met behulp van cookies zorgen we er onder andere voor dat je bij een bezoek aan onze site niet steeds dezelfde informatie ontvangt of moet invoeren. Cookies maken het surfen op de site dus een stuk prettiger. Er bestaan verschillende typen cookies. Deze website maakt gebruik van permanente cookies en sessie cookies. Permanente cookies: Hiermee kan de website speciaal op jouw voorkeuren worden ingesteld. Bijvoorbeeld om jouw toestemming tot het plaatsen van cookies te onthouden. Hierdoor hoef je niet steeds jouw voorkeuren te herhalen waardoor je tijd bespaart en gemakkelijker door de webwinkel navigeert. Permanente cookies kun je verwijderen via de instellingen van je browser. Sessie cookies: Met behulp van een sessie cookie kunnen we zien welke onderdelen van de website je met dit bezoek hebt bekeken. Wij kunnen de webwinkel daardoor zoveel mogelijk aanpassen op het surfgedrag van onze bezoekers. Deze cookies worden automatisch verwijderd zodra je jouw browser afsluit. Met welk specifiek doel plaatst deze website cookies? Deze website plaatst cookies om de volgende redenen: Winkelwagen (functionele cookie): Onthouden welke producten in je winkelmandje liggen. Zonder deze cookie kun je geen producten bestellen of in je winkelmandje plaatsen. Cookiekeuze (functionele cookie): Onthouden of je ons toestemming hebt gegeven tot het plaatsen van cookies. Google Analytics (tracking cookie): Meten hoe je de website gebruikt en hoe je ons hebt gevonden en hier met rapportages inzicht in proberen te verkrijgen. Google AdWords (tracking cookie): Meten we hoe je de website gebruikt en hoe je ons hebt gevonden. Deze kennis gebruiken we om onze AdWords campagnes te verbeteren. Facebook (Social Media cookie): Met deze cookie is het mogelijk om onze Facebook pagina te 'liken'. Deze button werkt door middel van code die van Facebook zelf afkomstig is. Twitte (Social Media cookie): Met deze cookie is het mogelijk om onze Twitter pagina te volgen. Deze button werkt door middel van code die van Twitter zelf afkomstig is. AddThis (Social Media cookie): Met deze cookie is het mogelijk om onze content te delen via Facebook, Twitter, Pinterest en diverse andere social media websites. De sociale media button staat afgebeeld en je klikt daarop, dan worden er door die sociale media partij cookies op jouw computer of mobiele apparaat geplaatst. Er worden video’s getoond die afkomstig zijn van derden, waaronder bijvoorbeeld YouTube. Koelklimaattechniek is niet verantwoordelijk voor de voorwaarden van derden en verwijst naar de voorwaarden van de volgende partijen: Facebook, Twitter, Google+, Pinterest Review sites (marketing cookies): Wij worden graag door klanten beoordeeld. Hiervoor gebruiken we een review site zoals Kiyoh. Deze plaatst cookies voor een juiste werking. Hoe kan ik cookies beheren of verwijderen? Meestal kunnen cookies worden beheerd, bewerkt en verwijderd via je browser. Meer informatie over het in- en uitschakelen en het verwijderen van cookies kan je vinden in de instructies en/of met behulp van de Help-functie van jouw browser.